Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą ir naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Privatumo politika

Prekių grąžinimas ir keitimas

Prekių keitimas, grąžinimas

Prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais.

Kokybiškų prekių grąžinimo atveju, prekių pristatymo ir grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Jei grąžinama prekė yra nekokybiška, LaMadam.lt prekių grąžinimo išlaidas apmoka savo sąskaita.

Norėdamas grąžinti nekokybišką ar kokybišką prekę, pirkėjas turi susisiekti su LaMadam.lt ir elektroninio pašto adresu info@lamadam.lt pateikti paaiškinimą dėl prekių grąžinimo, bei nurodyti savo vardą ir pavardę, adresą, telefono numerį, prekių užsakymo numerį, pirkimo datą, norimų grąžinti prekių pavadinimą (ar kodą, jei yra) ir kiekį.

Pirkėjas privalo užtikrinti, kad grąžinamų prekių kokybė, pakuotė ir atitikimas saugumo bei higienos reikalavimams nepasikeistų. Grąžinant prekes LaMadam.lt, būtina laikytis šių sąlygų:

Grąžinama prekė turi būti originalioje (jei tokia buvo), tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos, su nepažeistomis etiketėmis, be įsismelkusių kvepalų ar kitų kvapų. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą ir užpildytą grąžinimo dokumentą.

LaMadam.lt turi teisę atsisakyti priimti pirkėjo grąžinamas ar keičiamas prekes, jei nustatoma, kad prekės buvo naudojamos, su įsismelkusiais kvepalų ar kitais kvapais, pažeistos, su nuimtomis ir/arba pažeistomis etiketėmis ir pan.

Grąžindamas prekes, pirkėjas nedelsiant, arba ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės gavimo dienos, turi išsiųsti arba perduoti prekes pardavėjui.

Prekės pakeičiamos (jei yra galimybė) ir išsiunčiamos atgal pirkėjui per 1-3 d.d. gavus grąžinamas prekes arba už jas sumokėti pinigai Pirkėjui į jo sąskaitą grąžinami ne vėliau kaip per 10 (dešimt) dienų nuo prekės grąžinimo dienos.

LaMadam.lt gali negrąžinti Pirkėjui jo sumokėtų pinigų tol, kol prekės negrąžintos nurodytu adresu.

Žingsniai prekių grąžinimo ir keitimo atvejais:

 

Jūsų žingsniai prekių gražinimo atveju:

- Prieš išsiunčiant prekę mums, būtinai informuokite mus el.paštu info@lamadam.lt

- Saugiai supakuokite siuntinį.

- Jei siunčiate į Omniva paštomatą, siuntimo adresas: Veisiejų g. 31, Maxima, Druskininkai; LP Express paštomato adresas: Druskininkų IKI Čiurlionio paštomatas (LP Express), M.K.Čiurlionio g. 107, Druskininkai, 88865, nurodykite tel.: +370 648 57240.

 

Žingsniai prekių keitimo atveju:

- Prieš išsiunčiant prekę mums, būtinai informuokite mus el.paštu info@lamadam.lt dėl tokių ketinimų, nurodydami priežastį. Nurodykite į kokią prekę norite pakeisti, dydį, spalvą. Taip pat nurodykite paštomato adresą, telefoną ar pristatymo adresą, kuriuo prekes išsiųsti atgal.

- Saugiai supakuokite siuntinį. Kokybiškų prekių keitimo išlaidas apmokate Jūs. Dėl keitimo išlaidų apmokėjimo informuosime el.paštu, prekės keitimo derimo metu.

- Jei siunčiate į Omniva paštomatą, siuntimo adresas: Veisiejų g. 31, Maxima, Druskininkai; LP Express paštomato adresas: Druskininkų IKI Čiurlionio paštomatas (LP Express), M.K.Čiurlionio g. 107, Druskininkai, 88865, nurodykite tel.: +370 648 57240.