Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą ir naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Privatumo politika

Prekių apmokėjimas

Už internetinėje parduotuvėje įsigytas prekes Jūs galite sumokėti nurodytais atsiskaitymo būdais:

 

- Per elektroninę bankininkystę Paysera (Šiaulių bankas, Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Medicinos bankas, LKU).

- Paprastu bankiniu pervedimu.

- Mokėjimo kortelėmis VISA, MASTERCARD.

- Fizinėje La Madam parduotuvėje, atsiimant prekes.

 

Apmokėjimas laikomas atliktu kai visa mokėtina suma gaunama ir užskaitoma LaMadam.lt banko sąskaitoje.

 

Prekių kainos internetinėje parduotuvėje nurodytos eurais ir yra galutinės (be pristatymo išlaidų, kurios nurodomos atsiskaitymo lange). Galutinei prekių krepšelio sumai gali būti taikoma nuolaida, panaudojant turimą nuolaidos kodą arba dovanų kupono kodą. Pirkėjui papildomos nuolaidos netaikomos, jeigu prekė yra išparduodama ar jos kaina yra akcijinė.

 

Pasirinkus už prekes sumokėti banko pavedimu, užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus Jūsų apmokėjimą už prekes bei jų pristatymą, jei LaMadam.lt ir Jūs nesusitarėme kitaip.

 

Pasirinkus prekių atsiėmimą ir apmokėjimą mūsų fizinėje „La Madam“ parduotuvėje Druskininkuose, prekė yra laikoma 3 dienas. Per 3 dienas neatvykus atsiimti ir apmokėti už prekę, jūsų užsakymas anuliuojamas. Nesumokėjus už prekes per 3 (tris) darbo dienas nuo užsakymo pateikimo momento, LaMadam.lt turi teisę iš anksto nepranešęs anuliuoti Jūsų pirkimo užsakymą.