Internetinės parduotuvės naudojimosi taisyklės

 

1. Bendros nuostatos.

1.1. Internetinė parduotuvė www.lamadam.lt yra valdoma MB „Druskininkų servisas“, įm.k. 304057585, Neravų g. 20B, Neravų k., Druskininkų sav. (toliau – LaMadam.lt).

1.2. Prieš pradėdami naudotis internetine parduotuve www.lamadam.lt, atidžiai perskaitykite šias naudojimosi taisykles. Registruodamiesi internetinėje parduotuvėje jūs patvirtinate, kad sutinkate su šiomis taisyklėmis. Patvirtindami šias taisykles, jūs patvirtinate, kad susipažinote su šiomis taisyklėmis bei kitomis sąlygomis ir įsipareigojate naudodamiesi internetine parduotuve www.lamadam.lt šių taisyklių laikytis. Jei nesutinkate su šiose taisyklėse pateiktomis nuostatomis, prašome nesinaudoti šia internetine parduotuve.

1.3. Šiose taisyklėse apibrėžiamos internetinės parduotuvės funkcijos ir paslaugos, kuriomis galite naudotis apsilankę bei apsipirkdami internetinėje parduotuvėje www.lamadam.lt. Šios taisyklės yra taikomos registruojantis ir naudojantis internetine parduotuve.

1.4. Šis dokumentas yra teisiškai įpareigojantis susitarimas tarp jūsų, kaip internetinės parduotuvės www.lamadam.lt kliento, ir MB „Druskininkų servisas“, kaip www.lamadam.lt valdytojo.

 

2. Pagrindinės taisyklės.

2.1 Norėdami naudotis LaMadam.lt teikiamomis paslaugomis, jus patvirtinate, kad:

- Esate ne jaunesnis nei 16 (šešiolikos) metų;

- Besąlygiškai sutinkate su internetinės parduotuvės naudojimosi taisyklėmis bei asmens duomenų apsaugos privatumo politika (daugiau žr. privatumo apsaugos politika).

 

3. LaMadam.lt paskyra.

3.1. Registruodamiesi internetinėje parduotuvėje www.lamadam.lt ir sutikdami su šiomis taisyklėmis, Jūs pateikiate mums prašomus anketinius duomenis. Tam tikrų registracijos duomenų pateikimas yra būtinas, o jų nepateikus, mūsų teikiamomis paslaugomis naudotis negalėsite. Registruodamiesi Jūs patvirtinate, kad Jūsų nurodyti duomenys yra tikslūs ir teisingi. Neprisiimame atsakomybės už netikslius, neišsamius ar klaidingai pateikus Jūsų duomenis.

3.2. Registracija internetinėje parduotuvėje yra nemokama.

3.3. Pasiliekame teisę savo nuožiūra atsisakyti leisti jums sukurti arba panaikinti internetinės parduotuvės paskyrą, nenurodant jums tokio atsisakymo priežasties.

3.4. Sutikdami su šiomis taisyklėmis, Jūs įsipareigojate šia internetine parduotuve naudotis asmeniniais tikslais. Visi komerciniai veiksmai, įskaitant siūlymus pirkti, nuorodų įkėlimas į kitus interneto tinklapius yra draudžiami (nebent sutarta su mumis rašytine forma).

3.5. Savo paskyrą turite teisę panaikinti bet kada, pateikdami savo prašymą LaMadam.lt

 

4. Pirkimo internetinėje parduotuvėje procesas. Pirkimo-pardavimo sutartis.

4.1. Kiekvienas Pirkėjas gali naudotis internetine parduotuve, nepriklausomai nuo to, ar jis yra užregistravęs paskyrą.

4.2. Apsipirkdami internetinėje parduotuvėje www.lamadam.lt, prekes dedate į „krepšelį“. Iš ten nukreipiami į puslapį, kuriame turite įvesti asmeninius duomenis, pristatymo, atsiskaitymo ar papildomą informaciją. Tik suvedus šią informaciją bei paspaudus galutinį užsakymo patvirtinimo mygtuką, Jūsų užsakymas bus patvirtintas.

4.3. Pateikdami užsakymą, Jūs sudarote pirkimo – pardavimo sutartį su www.lamadam.lt valdytoju MB „Druskininkų servisas“. Sutartis yra laikoma įvykdyta, kai Jūs atsiskaitote už prekes ir jas gaunate.

4.4. Jūs esate atsakingi, kad pirkimo registracijos metu, anketoje pateikti duomenys būtų teisingi ir išsamūs. Neprisiimame atsakomybės už netikslius, neišsamius ar klaidingai pateikus Jūsų duomenis, ko pasekoje prekės nepasieks tinkamo adresato.

 

5. Prekių savybės ir kokybės garantijos.

5.1. Visų internetinėje parduotuvėje www.lamadam.lt parduodamų prekių bendros savybės nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme. LaMadam.lt pareiškia, kad parduodamos prekės atitinka keliamus įprastus kokybinius reikalavimus.

5.2. LaMadam.lt neatsako už tai, kad www.lamadam.lt esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti įsivaizduojamo realaus prekių dydžio, formų ir spalvos, dėl Jūsų naudojamo kompiuterio monitoriaus, telefono ar kito išmanaus įrenginio ekrano ypatybių ar kitų techninių priežasčių. Pakuočių išvaizda gali skirtis nuo vaizduojamų internetinėje parduotuvėje.

5.3. LaMadam.lt nėra atsakinga už prekių kokybės pablogėjimą, jei Jūs ar asmenys, kuriems perdavėte prekes, jas naudojote ne tiems tikslams, kuriems tokios prekės yra paprastai naudojamos, pažeidė prekių transportavimo, laikymo, naudojimo, sandėliavimo taisykles, nesilaikė prekės instrukcijose nurodytų reikalavimų.

5.4. LaMadam.lt patvirtina, kad yra atsakinga už internetinėje parduotuvėje užsakytų prekių pardavimą ir tinkamą pristatymą, prekių kokybę, grąžinimo sąlygų tinkamą įvykdymą bei kitų teisės aktuose numatytų pardavėjo teisių ir pareigų įgyvendinimą.

 

6. Prekių kainos, nuolaidos, apmokėjimo tvarka, terminai.

6.1. Prekių kainos internetinėje parduotuvėje nurodytos eurais ir yra galutinės (be pristatymo išlaidų, kurios nurodomos atsiskaitymo lange). Galutinei prekių krepšelio sumai gali būti taikoma nuolaida, panaudojant turimą nuolaidos kodą arba dovanų kupono kodą.

6.2. Pirkėjui papildomos nuolaidos netaikomos, jeigu prekė yra išparduodama ar jos kaina yra akcijinė.

6.3. Už internetinėje parduotuvėje www.lamadm.lt įsigytas prekes Jūs galite sumokėti nurodytais atsiskaitymo būdais. Apmokėjimas laikomas atliktu kai visa mokėtina suma gaunama ir užskaitoma LaMadam.lt banko sąskaitoje.

6.4. Pasirinkus už prekes sumokėti banko pavedimu, užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus Jūsų apmokėjimą už prekes bei jų pristatymą, jei LaMadam.lt ir Jūs nesusitarėme kitaip.

6.5. Pasirinkus prekių atsiėmimą ir apmokėjimą mūsų fizinėje „La Madam“ parduotuvėje Druskininkuose, prekė yra laikoma 3 dienas. Per 3 dienas neatvykus atsiimti ir apmokėti už prekę, jūsų užsakymas anuliuojamas.

6.6. Nesumokėjus už prekes per 3 (tris) darbo dienas nuo užsakymo pateikimo momento, LaMadam.lt turi teisę iš anksto nepranešęs anuliuoti Jūsų pirkimo užsakymą.

 

7. Prekių pristatymo ir atsiėmimo sąlygos

7.1. Prekių pristatymo kaina priklauso nuo pasirinkto pristatymo metodo ir prekių krepšelio vertės. LaMadam.lt pasilieka teisę savo nuožiūra keisti prekių pristatymo įkainius. Plačiau apie prekių pristatymą ir kainas skaitykite (Prekių pristatymo sąlygos).

7.2. Kartu su užsakytomis LaMadam.lt prekėmis gaunate ir sąskaitą faktūrą.

7.3. Užsakymai internetinėje parduotuvėje www.lamadam.lt priimami kasdien, tačiau vykdomi tik darbo dienomis.

7.4. Lietuvoje siuntas pristatome į nurodytą LP Express arba Omniva paštomatą, per Lietuvos paštą arba per kurjerius jūsų nurodytu adresu. Užsienyje siuntinius pristatome per Lietuvos paštą arba per tarptautines kurjerių kompanijas.

7.5. Prekių pristatymo terminas, kuomet siunta perduodama siuntų tarnybai, priklauso nuo siuntų tarnybos. LaMadam.lt negali garantuoti, kad prekės visais atvejais bus pristatytos per nurodytą terminą.

7.6. Pirkėjas priimdamas prekes patikrina prekių kiekį ir kainą, o informaciją apie visus aptiktus neatitikimus ar prekių defektus pateikia pardavėjui per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekių gavimo dienos.

7.7. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą pirkėją informuojame elektroniniu paštu ar SMS žinute.

 

8. Prekių keitimas, grąžinimas

8.1. Prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais.

8.2. Kokybiškų prekių grąžinimo atveju, prekių pristatymo ir grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Jei grąžinama prekė yra nekokybiška, LaMadam.lt prekių grąžinimo išlaidas apmoka savo sąskaita.

8.3. Norėdamas grąžinti nekokybišką ar kokybišką prekę, pirkėjas turi susisiekti su LaMadam.lt ir elektroninio pašto adresu info@lamadam.lt pateikti paaiškinimą dėl prekių grąžinimo, bei nurodyti savo vardą ir pavardę, adresą, telefono numerį, prekių užsakymo numerį, pirkimo datą, norimų grąžinti prekių pavadinimą (ar kodą, jei yra) ir kiekį.

8.3. Pirkėjas privalo užtikrinti, kad grąžinamų prekių kokybė, pakuotė ir atitikimas saugumo bei higienos reikalavimams nepasikeistų. Grąžinant prekes LaMadam.lt, būtina laikytis šių sąlygų:

Grąžinama prekė turi būti originalioje (jei tokia buvo), tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos, su nepažeistomis etiketėmis, be įsismelkusių kvepalų ar kitų kvapų. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą ir užpildytą grąžinimo dokumentą.

8.4. LaMadam.lt turi teisę atsisakyti priimti pirkėjo grąžinamas ar keičiamas prekes, jei nustatoma, kad prekės buvo naudojamos, su įsismelkusiais kvepalų ar kitais kvapais, pažeistos, su nuimtomis ir/arba pažeistomis etiketėmis ir pan.

8.5. Grąžindamas prekes, pirkėjas nedelsiant, arba ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės gavimo dienos, turi išsiųsti arba perduoti prekes pardavėjui.

8.6. Prekės pakeičiamos (jei yra galimybė) ir išsiunčiamos atgal pirkėjui per 1 d.d. gavus grąžinamas prekes arba už jas sumokėti pinigai Pirkėjui į jo sąskaitą grąžinami ne vėliau kaip per 10 (dešimt) dienų nuo prekės grąžinimo dienos.

8.7. LaMadam.lt gali negrąžinti Pirkėjui jo sumokėtų pinigų tol, kol prekės negrąžintos nurodytu adresu.

8.8. Žingsniai prekių grąžinimo ir keitimo atvejais:

 

Jūsų žingsniai prekių gražinimo atveju:

- Prieš išsiunčiant prekę mums, būtinai informuokite mus el.paštu info@lamadam.lt

- Saugiai supakuokite siuntinį.

- Jei siunčiate į Omniva paštomatą, siuntimo adresas: Veisiejų g. 31, Maxima, Druskininkai; LP Express paštomato adresas: Druskininkų IKI Čiurlionio paštomatas (LP Express), M.K.Čiurlionio g. 107, Druskininkai, 88865, nurodykite tel.: +370 648 57240.

 

Žingsniai prekių keitimo atveju:

- Prieš išsiunčiant prekę mums, būtinai informuokite mus el.paštu info@lamadam.lt dėl tokių ketinimų, nurodydami priežastį. Nurodykite į kokią prekę norite pakeisti, dydį, spalvą. Taip pat nurodykite paštomato adresą, telefoną ar pristatymo adresą, kuriuo prekes išsiųsti atgal.

- Saugiai supakuokite siuntinį. Kokybiškų prekių keitimo išlaidas apmokate Jūs. Dėl keitimo išlaidų apmokėjimo informuosime el.paštu, prekės keitimo derimo metu.

- Jei siunčiate į Omniva paštomatą, siuntimo adresas: Veisiejų g. 31, Maxima, Druskininkai; LP Express paštomato adresas: Druskininkų IKI Čiurlionio paštomatas (LP Express), M.K.Čiurlionio g. 107, Druskininkai, 88865, nurodykite tel.: +370 648 57240.

 

9. Atsiliepimai, komentarai ir kitas turinys

9.1. LaMadam.lt suteikia Jums teisę komentuoti, skelbti turinį bei kitaip komunikuoti internetinėje parduotuvėje www.lamadam.lt bei LaMadam.lt facebook paskyroje.

9.2. Paskelbdami bet kokią informaciją ar medžiagą LaMadam.lt internetinėje parduotuvėje ar LaMadam.lt facebook paskyroje, Jūs mums suteikiate neribotą, neatšaukiamą bei nemokamą teisę kopijuoti, skelbti, platinti, rodyti, perduoti ar kitaip naudoti Jūsų paskelbtą informaciją savo nuožiūra pasirinktais būdais ir tikslais.

9.3. Internetinės parduotuvės lankytojui draudžiama skelbti bet kokią neteisėtą, nesąžiningą, šmeižiančią, intelektinės nuosavybės teises pažeidžiančią informaciją, tiek internetinės parduotuvės ar facebook paskyros atsiliepimuose, komentaruose, tiek kitoje viešoje internetinėje erdvėje.

9.4. LaMadam.lt be atskiro įspėjimo, pasilieka teisę ištrinti jūsų paskelbtą neteisėtą turinį ar turinį, kuris gali pažeisti mūsų ar trečiųjų asmenų teises ar teisėtus interesus.

 

10. Intelektinė nuosavybė

10.1. Internetinės parduotuvės www.lamadam.lt turinys (tekstai, nuotraukos, grafika, vaizdai, prekių ženklai, logotipai ir kt.) priklauso LaMadam.lt ir yra saugomi autorių teisių ir kitų Lietuvos Respublikos bei Europos sąjungos teisės aktų. Naudodamiesi mūsų internetine parduotuve, Jūs neturite teisės parduoti, keisti, dauginti, platinti ar kitaip naudoti internetinės parduotuvės turinio komerciniu tikslu.

 

11. Baigiamosios nuostatos

11.1 Šioms taisyklėms taikomi Lietuvos Respublikos teisės aktai. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo ar nevykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

11.2. Pirkėjas raštu (el. paštu) turi kreiptis į LaMadam.lt nurodytais kontaktais ir pateikti laisvos formos pretenziją dėl prekių, paslaugų ar vykdomos veiklos. Pirkėjas savo pretenzijoje privalo nurodyti konkrečią (-ias) prekę (-es) ar suteiktą paslaugą, dėl kurios reiškiama pretenzija, taip pat pateikdamas savo reikalavimą. Mes Jūsų pretenziją išnagrinėjame per 14 (keturiolika) dienų nuo pretenzijos gavimo dienos ir pateikiame Jūsų nurodytais kontaktais savo atsakymą.

11.3. Neatsakius į Jūsų pretenziją arba Jums likus nepatenkintam dėl LaMadam.lt priimto sprendimo, turite teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą.

 

12. Komunikacija. Kokiais kontaktais galite su mumis susisiekti?

Visais klausimais, susijusiais su prekių pirkimu, keitimu ar grąžinimu, ar norint konsultacijos, su mumis susisiekti galite šiais būdais:

elektroniniu paštu: info@lamadam.lt

skambindami telefonu: +370 648 57240

 

Esame lankstūs ir visada pasiruošę klientui suteikti kokybiškiausią paslaugą bei rasti palankiausią sprendimą.